Bez kategorii

A Successful Woman

Kobiety sukcesu. Niezależne, kreatywne, dążąca do celu, z pasją, nie boją się wyzwań. Piękne zewnętrznie i wewnętrznie. W dzisiejszych czasach nie trudno dążyć do tego tytułu- kobiety coraz częściej stawiają na karierę i rozwój. Pokazują mężczyznom, że potrafią osiągać sukcesy dzięki swojej pracy i uporowi.
Przykładami takich osób mogą być Joanna Przetakiewicz, Chiara z Blondsalad czy Anja Rubik. One osiągnęły ogromne sukcesy w modzie i teraz „odcinają kupony” od swojego zaangażowania. Patrząc na zagraniczne blogerki, można osiągnąć sukces mając swoją pasję.
A Wy czujecie się kobietami sukcesu? A może rozumiecie tą definicję inaczej niż ja? Opowiedzcie historię swojego własnego sukcesu! Podzielcie się swoimi wypowiedziami i weźcie udział w akcji Gillette Venus, którą mam przyjemność wspierać.
Aktualna kampania marki Gilette Venus to „Kobieta sukcesu kryje się w każdej z nas”. 
Zajrzyjcie na stronę kobieta.pl tutaj i napiszcie swoje historie.
Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy aż 7. Szczęśliwe zwyciężczynie będą miały okazję pojawić się na sesji zdjęciowej wraz ze mną i Moniką Pyrek- ambasadorką akcji. Sesja ukaże się w magazynie Gala.

 

Zostaw komentarz. Twój adres e-mail nie będzie widoczny

17 komentarzy

 • Odpowiedz
  Twoje.Zwyciestwo
  14 lipca 2012 at 21:13

  Kobiety sukcesu to dla mnie moje znajome, z którymi tworzę blog: filigranowa Agata, Sylwia zakochana w triatlonie, Ania, która nie tylko biega w maratonach ale jest też wspaniałą mamą dla 8 przybranych dzieci.
  Zasługujemy na wspólną sesję?

 • Odpowiedz
  Tizzi
  14 lipca 2012 at 21:32

  Jestem zdania iż każda z nas jest kobietą sukcesu.Niejednokrotnie coś osiągnęłyśmy i udowodniłyśmy wszystkim na co tak naprawdę nas stać!W tym wypadku sukcesem nie jest pojawienie się na czerwonym dywanie a przykładowo mały sukces w pracy czy znalezienie prawdziwej miłości.Nawet najmniejsze wydarzenia w naszym życiu są dla nas bardzo ważne i myślę,że bez zastanowienia możemy powiedzieć iż są to nasze sukcesy,które bądz co bądz dają nam dużą satysfakcję i motywację do dalszej drogi i kolejnych sukcesów! 🙂

 • Odpowiedz
  moze-ja
  14 lipca 2012 at 21:57

  sukces to duże słowo, które dla różnych ludzi może znaczyć zupełnie co innego, dla jednych to awans w pracy, realizacja własnych celów i marzeń, dla innych pokonywanie trudów życia codziennego, można więc powiedzieć, że każdy odnosi sukcesy o większym lub mniejszym wymiarze, cieszmy się więc z tego, że udają nam się realizować zadania codzienne oraz te wysokiego szczebla

 • Odpowiedz
  Μαγδαλενα
  14 lipca 2012 at 21:57

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 • Odpowiedz
  Anonymous
  14 lipca 2012 at 22:02

  Drogie panie, komentarz do konkursu podajemy w linku, który Charlize podała (po kliknięciu na słowo „tutaj” w zdaniu o stronie kobieta.pl).

 • Odpowiedz
  Olfaktoria
  14 lipca 2012 at 22:21

  Zaznaczam, że nie biorę udziału w konkursie, pragnę jedynie wyrazić swoją opinię 🙂 Każda z nas jest na swój sposób kobietą sukcesu. Generalizowanie bywa bardzo niebezpieczne i… krzywdzące. Nie trzeba prowadzić dużej firmy, zarabiać mnóstwa pieniędzy i być niezależną, by czuć się spełnioną. Sukcesem może być obrona pracy magisterskiej, znalezienie dobrej pracy, kupno mieszkania, ale też założenie rodziny, pojawienie się dziecka, zostanie w domu, by się nim opiekować. Czy ja czuję się spełniona – jak najbardziej tak 🙂

 • Odpowiedz
  Anonymous
  14 lipca 2012 at 23:26

  Chiara <3<3 !!! jest najlepszą blogerką na świecie! Absolutnie ją uwielbiam i podziwiam! Nie wyobrażam sobie dnia bez jej posta!

 • Odpowiedz
  Anonymous
  15 lipca 2012 at 00:53

  Kobieta sukcesu…? Kim jest? Moim zdaniem jest to osoba, która czuje się dobrze w swojej „skórze”. Może spokojnie popatrzeć w lustro i powiedzieć, że jest z „niej równa i piękna babka”. Tak piękna ! Zaakceptowanie nawet swoich wad można uznać za sukces, ponieważ jeżeli my kobiety nie uznamy, że jesteśmy piękne – nikt w nas tego nie ujrzy. Pewna siebie i swoich wartości kobieta (nie koniecznie z urodą miss), jeżeli jest dobrze ubrana, umalowana, uczesana i jak już wcześniej wspomniałam dobrze się ze sobą czuje – może podbić świat! A przynajmniej może osiągnąć więcej, niż osoba zakompleksiona, wiecznie niezadowolona z siebie, niepotrafiąca sobie poradzić z własnym życiem i sobą, wylewająca swoje żale w komentarzach pod zdjęciami osób, do których jej bardzooo daleko… A wystarczyłoby tylko ruszyć z miejsca, zrobić coś ze swoim życiem.

  Każda matka, która wychowała swoje dzieci na porządnych ludzi – również jest kobietą sukcesu. Każda żona, która potrafi ogarnąć cały dom, pracę i być przy tym dobrą żoną, matką, córką – również jest kobietą sukcesu. Każda z nas może być KOBIETĄ SUKCESU ! Jeżeli tego pragnie tak bardzo, że jest w stanie to osiągnąć 🙂

  diamond-princess2@wp.pl

 • Odpowiedz
  kadik
  15 lipca 2012 at 01:37

 • Odpowiedz
  Lolita
  15 lipca 2012 at 05:56

  Bardzo ciekawy temat, no i konkurs 🙂

 • Odpowiedz
  Rhekinek
  15 lipca 2012 at 09:20

  wszystkie jesteśmy kobietami sukcesu 🙂

  Polecam, zapraszam na:
  http://www.wprawkidokrakowskiejawangardy.blogspot.com

 • Odpowiedz
  Paweł szczak
  15 lipca 2012 at 15:58

  Bardzo fajny blog 😉

  Pozdrawiam i zapraszam do Nas 😉

 • Odpowiedz
  Anonymous
  15 lipca 2012 at 16:19

  Za swój życiowy sukces mogłabym uznać to, że mam przyjaciół, ludzi którzy mnie kochają, są razem ze mną. Kiedy zdarzają się złe, nieprzewidziane sytuacje, wiem, że mam kogoś, kto mnie pocieszy, doda otuchy. Dzięki przyjaciołom czuje się potrzebna, bo są sytuacje, w których to oni szukają pocieszenia. Gdybym ich nie miała, byłabym kimś zupełnie innym, niedowartościowanym. Choć życie nie zawsze jest takie, jakbym chciała, myślę, że mogę powiedzieć: jestem szczęśliwa, właśnie dzięki tym, którzy mi zaufali i odkryli we mnie coś, czego inni nie zauważyli. Dziękuję za ten dar i mam nadzieję, że ci wspaniali ludzie nie opuszczą mnie do końca życia.

 • Odpowiedz
  Anonymous
  16 lipca 2012 at 15:31

  sukces można osiągnąć na wiele sposobów, jednym z nich jest zrobić coś z niczego lub zrobić coś co inni, ale sprawić aby było inne 🙂 przykład:
  http://www.stylium.pl/pindetails/1152

 • Odpowiedz
  Anonymous
  16 lipca 2012 at 21:14

  Karolinko, orientujesz się może czy w Zarze będzie 3. tura przecen? Jeśli tak to kiedy dokładnie?
  Pozdrawiam!

 • Odpowiedz
  apetyczneW
  16 lipca 2012 at 22:10

  mi się wydaje, że każda blogerka, która codziennie wchodzi na bloga, daje nowe wpisy, zdjęcia, utrzymuje kontakt z czytelniczkami, to kobieta sukcesu! 🙂 pozdrawiam

 • Odpowiedz
  Anonymous
  28 sierpnia 2012 at 13:18

  najtudniejszy do osiagniecia jest chyba sukces w swerze duchowej i intelektualnej, alez jaka satysfakcja po jego osiagnieciu!