Moda

MERRY CHRISTMAS-ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że z wieloma z Was już po raz dwunasty będę mogła spędzić wspólnie Święta Bożego Narodzenia. Sprawiacie mi ogromną radość odwiedzając mojego bloga, komentując, inspirując się moimi stylizacjami, przepisami kulinarnymi czy wystrojem wnętrz. Równie mocno cieszę się z obecności tych, którzy są tutaj od niedawna. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i za rok będzie nas jeszcze więcej. W związku z tym, chciałabym Wam wszystkim bez wyjątku złożyć najserdeczniejsze życzenia Świąteczne.

Tym co sama cenię najbardziej jest zdrowie i tego życzę Wam w pierwszej kolejności. Niech Was i Waszych bliskich omijają wszelkie choroby

Po drugie życzę Wam morza miłości. Byście zawsze czuli ją od swoich bliskich, bo to ona potrafi przenosić góry. Jeśli spędzacie święta daleko od rodziny, zadzwońcie do nich nawet na chwilę i powiedzcie im jak są dla Was ważni.

Po trzecie byście zawsze otaczali się tylko szczerymi ludźmi, którzy będą Wam dobrze życzyli i nigdy nie zawiodą Waszego zaufania. Prawdziwi przyjaciele to największy skarb i oni uwielbiają Was takimi jakimi jesteście. Pielęgnujcie przyjaźnie i wpierajcie swoich przyjaciół w potrzebie.

Po czwarte żyjcie zgodnie ze sobą i nie zmieniajcie się dla kogoś. Spełniajcie swoje marzenia, rozwijajcie się, patrzcie w przyszłość i bądźcie nieprzyzwoicie szczęśliwi. Niech Wasza pozytywna energia wpływa na innych

Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję, że spełni się wszystko co sobie zaplanujcie. Dla Was i Waszych bliskich wszystkiego co najlepsze w te Święta!

H&M sukienka | ZARA sukienka | CALZEDONIA rajstopy | APART / ARTELIONI kolczyki, naszyjnik, bransoletka, bransoletka

Zdjęcia powstały w restauracji Endorfina Foksal.

Mogą Ci się spodobać także

Zostaw komentarz. Twój adres e-mail nie będzie widoczny

2 komentarze

 • Odpowiedz
  tak
  26 grudnia 2019 at 23:26

  czy ma pani link do tych rajstop sa bardzo ladne

  • Odpowiedz
   Charlize Mystery
   6 stycznia 2020 at 18:15

   Niestety nie mam 🙁 Nie powinno być problemu z ich znalezieniem na stronie Calzedonii 🙂