Uroda

SEMILAC „THERMAL”- KOLORY, KTÓRE POD WPŁYWEM TEMPERATURY ZMIENIAJĄ SWÓJ ODCIEŃ

Jak zrobić nietuzinkowy, wakacyjny manicure, który z pewnością przyciągnie uwagę innych? Moja odpowiedź jest prosta – Semilac „Thermal”. To wyjątkowa kolekcja lakierów do paznokci, pełna różnorodnych barw o dużym nasyceniu koloru, która pod wpływem temperatury zmienia swój odcień.

Podczas mojego ostatniego wyjazdu na Kretę, na paznokciach wykorzystałam dwa lakiery właśnie z tej kolekcji. By uzyskać idealne krycie, na bazę należy nałożyć trzy cienkie warstwy lakieru. Ja wybrałam 641 Orange&Yellow (palec wskazujący i środkowy) oraz 642 Red&Orange (na pozostałe trzy palce). Oczywiście każdą z warstw utwardzamy w lampie. Na koniec aplikujemy top i również utwardzamy go w lampie.

Dla zwiększenia efektu ‘wow” na paznokciach znalazł się jeszcze pyłek “Aurora Pink”, który również należy pokryć topem -dla nadania połysku i zabezpieczenia koloru.

W ten sposób powstał manicure, który idealnie wpisał się w grecki klimat, a moje stylizacje dzięki niemu były perfekcyjne. Koniecznie sprawdźcie pozostałe siedem kolorów z kolekcji. Jeśli jedziecie na wakacje w bardziej zielone miejsca koniecznie zdecydujcie się na zieleń, która pod wpływem ciepła zmienia się w żółty kolor! Magia!

Mogą Ci się spodobać także

Zostaw komentarz. Twój adres e-mail nie będzie widoczny

2 komentarze

 • Odpowiedz
  Joanna M.
  3 czerwca 2018 at 15:51

  Wow! Nie znałam tej nowości. Muszę wypróbować Semilac Thermal. Koniecznie!

 • Odpowiedz
  Ewa Macherowska
  3 czerwca 2018 at 17:02

  Genialne <3